Hakkımızda

1988 yılından günümüze kadar endüstriyel mutfak piyasasının en önemli firmalarından biri olan Mage, 2014 yılında Mage Tasarım ve Endüstriyel İmalat San.Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Ürün ve üretim portföylerini geliştirerek, kurulduğu ilk günden itibaren tecrübenin önderliğinde, genç ve yenilikçi çizgisiyle ve her zaman kendisini geliştirerek, emin adımlarla ilerlemektedir.

MAGE® Streç Film Sarma Makineleri, SKY® Cast İron Cookware ve NORAL® demir döküm yemek pişiricileri, Mage bünyesinde bulunan tescilli markalardır.2015 yılından itibaren Mage patenti kendisine ait olan Cam Kaplam® formül ve yöntemini, demir döküm, demir ve sac malzemelerin tüm yüzeylerini kaplama hizmetini vermeye başlamıştır.

Mage Tasarım, NANO teknoloji yöntemleriyle üretim yapan, pazarlama ve satış ağında yurtiçi ve yurtdışı distribütörlükler ve bayilikler barındıran bir sanayi kuruluşudur.

Mage kuruluşundan bu yana, verimli mutfaklar ortaya çıkarmak için vermiş olduğu her hizmette ve üretmiş olduğu her üründe mükemmelliği ve müşterilerini memnun edecek işleri ortaya çıkarmaktadır.

Ürün ve yönetim sistemini TS EN ISO 9001:2008 Kalite Sistem Belgesi ile belgelendirmiş olan Mage, kurumsal bir firma anlayışıyla hizmet ve üretim sisteminin kalitesini iş ortakları, çözüm ortakları ve müşterileri için her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

   Vizyonumuz;
Bir adım ileride ve daha iyiyi geliştirmek için :

  • Tecrübe ve bilgi paylaşımını sağlamak üzere ülkemizin ve dünyanın önde gelen firmaları ile çözüm ortaklığına gitmek
  • Sahip olduğumuz NANO teknoloji ile üretilmiş ürünleri tüm insanlığın faydasına müşterilerimizin beklentilerine tam olarak cevap vermek,
  • Hizmet verdiğimiz sektörlerin tercih ettiği, rakiplerimizin saygı duyduğu bir şirket olmak,
  • Yaratıcı, nitelikçi ve dinamik bir kadroyla bu niteliklere sahip ürünler ve projeler üretmek,
  • Asıl değer yaratanın insan olduğunu unutmayarak, insana yatırımı en ön planda tutmak,

Pazar artık dünya pazarıdır. Kuruluşlar için artık hedefler yöresel ya da ulusal değil globaldir. Firmalar ticari sistemlerini dünya pazarını düşünerek planlamaktadır. Mage Tasarım kendi markalarıyla, global rekabete hazır olmak için sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde ve getirdiği tüm çözümlerde uluslararası standartlara ulaşmak için çalışmaktadır.

Mage Kimdir?

Özgün Çözümler

Standart değil ; mekanınızın ölçülerine, talebinize ve kullanım kolaylığına göre imalat yapmaktayız.

Ekonomik

Müşterilerimize en uygun fiyat ve ödeme koşullarını sağlamaktayız.

Kadromuz

En yeni makineler, en iyi ustalar ile profesyonel mimarlarımız ve teknik servis ekibimiz ile hizmetinizdeyiz..